Гарантії інтернет магазину

Щоб співпраця з нами була приємною та вигідною, ми поклали на себе певну відповідальність щодо товарів, які пропонуємо. Головна місія нашої компанії — постачання виключно оригінальної продукції за найкращими цінами, гнучкі умови покупки, акційні пропозиції, гарантійний та післягарантійний сервіс, висока швидкість обробки замовлень, обслуговування найвищої якості. Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені: весь товар сертифіковано. Ми діємо згідно із чинним законодавством України, тому гарантуємо надання споживачеві продукції належної якості, а також правдивої інформації щодо неї.


Фірмова продукція


Наш інтернет-магазин — офіційний представник бренду Polaroid, тому пропонує тільки оригінальну продукцію. Ви можете переконатися в цьому за такими ознаками:

 кожна модель сонцезахисних окулярів Polaroid має знак європейської якості «СЕ»;

 серія, номер і щільність світлофільтру кожної моделі з нашого асортименту відповідають інформації, зазначеній на офіційному сайті виробника;

 всі необхідні документи, що підтверджують оригінальність товару, ви знайдете на сторінці Сертифікати.


Більш того, вся оптика в нашому каталозі пройшла державні санітарно-епідеміологічні дослідження і схвалена Міністерством охорони здоров'я України.


Офіційна гарантія


На всі товари, що представлені у нас, діє офіційна гарантія якості — 6 місяців з дня покупки. За її умовами ви можете звернутися до нас з питань обслуговування та ремонту оптики та у разі виявлення прихованих заводських дефектів або ж несправності продукції, яка не має стосунку до недотримання правил експлуатації. Також ми надаємо післягарантійний ремонт сонцезахисних окулярів та оправ.


Конкурентна цінова політика


Завдяки закупівлі товару без чисельних посередників у виробника ми можемо запропонувати найкращі ціни в Україні. Продумана до дрібниць логістика постачання дозволяє знизити націнку до мінімуму. Таким чином, здійснюючи шопінг у нас, ви не переплачуєте.


Повернення та обмін


Закон про захист прав споживачів дає право кожному покупцеві повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки, якщо з будь-яких причин виріб не підійшов. Проте споживач може повернути придбані в нашому інтернет-магазині окуляри протягом 30 днів лише за умови, що товар не використовувався ним і не має пошкоджень.


Допомога та консультація


Звернувшись в наш інтернет-магазин, ви завжди отримаєте кваліфіковану підтримку з будь-яких питань. Наші консультанти допоможуть підібрати модель оптики відповідно до ваших уподобань, вимог та фінансових можливостей.


Конфіденційність та захист даних


Наша компанія здійснює підприємницьку діяльність відповідно до  Закону України про захист персональних даних. Саме з цієї причини ви можете бути впевнені в тому, що вся надана вами інформація надійно зберігається. Конфіденційні дані наших покупців захищені від небажаного перегляду та не передаються третім особам. Передаючи власні персональні відомості нашій компанії, ви погоджуєтеся на їх обробку в обсязі, який передбачений чинним законодавством України. Питання — відповідь


- Чи можу я розраховувати на безкоштовний ремонт по гарантії?

- Так, протягом 6 місяців з дня покупки гарантійне обслуговування здійснюється безкоштовно.


- Якщо він товар не підійшов, протягом якого відрізку часу його можна повернути?

- Протягом 30 днів.


- Як швидко доставляються замовлення та чи є ризики того, що товар може загубитися в дорозі?

- Посилки доставляються по Україні протягом 1-3 днів робочих днів. Завдяки співпраці з перевіреними транспортними компаніями, замовлення завжди доставляються клієнтам, і відбувається це в точно зазначений час.

Зв'язатися

У вас виникли питання? Потрібна консультація? Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватись сайтом