logo.png
Colection image

Дивись ширше! Купуй окуляри Polaroid та вигравай Айфон 11*

Насолоджуйся кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid та отримуй шанс стати одним із власників Айфон 11*.


Що для цього потрібно?

  • Придбати неакційні** окуляри Polaroid з 1 березня до 15 серпня 2021 р. включно у відповідних точках продажу.
  • Розмістити фото в новеньких окулярах у соцмережах з хештегом #Polaroid_Iphone11
  • Зареєструватися для участі в розіграші.

               


З березня по серпень включно щотижня розігрується одразу три Айфон 11!

В розіграші беруть участь тільки оригінальні Polaroid та офіційні представники бренду в Україні. Де купити та деталі акції за посиланням: http://eyewearpromo.com.ua/

Більше Polaroid — більше шансів виграти! Bright here, bright now!


*Під «Айфон 11» розуміється можливість прийняти участь у розіграші терміналу Apple iPhone 11 64 GB, колір може відрізнятися від зображеного. Кількість заохочень обмежена.

**Акція діє за умови покупки сонцезахисних окулярів Polaroid з 01.03.2021 р. по 15.08.2021 р. включно в точках продажу на території України за винятком території Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій. У Акції беруть участь усі моделі сонцезахисних окулярів ТМ «Polaroid», крім моделей зі знижкою більше ніж 20% від первинної роздрібної ціни. Детальні умови акції на сайті www.eyewearpromo.com.ua Строк проведення або умови акції можуть бути змінені організатором акції. Організатором акції є офіційний дистриб’ютор продукції POLAROID в Україні: ТОВ «Нова Віста» (код ЄДРПОУ 37316357, м. Київ, вул. М. Бойчука, 26, офіс 62, тел. 044-363-43-63).

Можливо вам будуть цікаві
Зв'язатися

У вас виникли питання? Потрібна консультація? Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватись сайтом