logo.png
Colection image

Які окуляри вам підходять?

Окуляри є важливим аксесуаром для нас. Вони захищають наші очі від ультрафіолету і доповнюють образ. Є велика кількість форм оправ, а які підходять вам?


1.Пілоти

Пілоти або авіатори створювалися для пілотів літаків, але знайшли популярність за межами цієї професії. Для них характерні темні або дзеркальні лінзи каплевидної форми і тонка металева оправа. Незважаючи на те що кожен сезон дизайнери придумують безліч нових форм і варіацій сонцезахисних окулярів, класичні «авіатори» не втрачають своїх позицій. 


2.Панто

Модель, створена в 30-х роках свою популярність здобула в 60-х, коли майже у кожного чоловіка була пара таких окулярів. Їх можна описати, як елегантні, тонкі і лаконічні. Нижня частина обідка абсолютно кругла, а верхня лінія більш пряма. Їх верхня межа проходить трохи нижче брів, виглядає естетично привабливо і практично. 


3.Метелики

Сонцезахисні окуляри з величезною лінзою округлої форми стали популярними за часів, коли полімерні лінзи стали доступними, на початку 70-х. Лінза стала мало важити, що призвело до збільшення її площі і дозволило створити якісний продукт і стильний аксесуар.


4.Круглие і закруглені

Символом круглих окулярів стала знаменита оправа Джона Леннона. Звідси і взялося народна назва «окуляри-Леннони». Ви легко зможете вибрати відповідні круглі або закруглені скла різного діаметру і кольору.


5.Квадратние і прямокутні

Окуляри квадратної і прямокутної форм з'явилися в далеких 70-х роках минулого століття. Тоді вони стали революційним відкриттям для модників, а їх різнобарвне оформлення і неформальний розмір виділяли їх з натовпу. Сьогодні популярність такої форми не згасла.


6.Нестандартная

Нестандартна форма оправи користується популярністю серед людей, які хочуть виділитися з натовпу. Найпопулярніший варіант - окуляри-маска. Модель з монолінзой вже викликала величезний інтерес у тих, хто стежить за показами і зірками. На вулицях зустрічаються люди нібито з маскою на обличчі, хтось зривається від сонця, а хтось акцентує увагу на аксесуарах.


Скористайтеся нашою табличкою для швидкого підбору ідеальних окулярів для себе!

Можливо вам будуть цікаві
Зв'язатися

У вас виникли питання? Потрібна консультація? Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватись сайтом