logo.png
Colection image

Окуляри Polaroid з поляризацією


Окуляри з поляризацією: поняття


Поляризаційна лінза окулярів характеризується багатошаровою структурою і наявністю прозорого поляризационного фільтра. Саме він пропускає світлові промені вертикального типу і одночасно блокує світло, відбите від гладкої поверхні: снігу, асфальту після дощу, льоду і т.п. Таким чином, у відблисків і блиску немає шансів, що гарантує високу чіткість і необхідну контрастність зображення. Щоб домогтися цього ефекту, ви можете замовити сонцезахисні окуляри Полароїд в нашому інтернет-магазині.


Поляризація Полароїд


Минуло понад 75 років з тих пір, як компанією Polaroid запатентовано унікальний винахід - поляризаційну лінзу. І вона до сих пір затребувана. Це 9 ультратонких шарів, кожен з яких виконує свою функцію. Між ними, в центрі, розташований фільтр з поляризаційними властивостями. Від нього розходяться по 2 шари, що відповідають за переломлення і блокування світлових хвиль різної довжини, від коротких до довгих. Після них - шари, які роблять лінзу міцною і гнучкою. Крім того, поляризаційні окуляри Polaroid оснащені спеціальними шарами, які знижують знос, захищають від подряпин, відколів, шорсткостей. Фірма назвала цю лінзу UltraSight і пішла далі в свої винаходи, виготовивши більш досконалий її прототип, - лінзу UltraSight XIV, в складі якої вже 14 шарів замість 9.

Кілька причин купити поляризаційні окуляри Polaroid:

  • захищають від відблисків - навіть потужні сонячні промені затримуються і стають менш яскравими;

  • очі втомлюються менше - завдяки усуненню дискомфорту, завданої відблисками, знижується напруга;

  • більш чітке зображення - за рахунок блокування «паразитичного» горизонтального світла, картинка стає контрастніше.

Якщо поляризаційні окуляри Polaroid купити, можна знизити ризик тимчасового засліплення і виключити ймовірність того, що інформація про предмети буде трактуватися невірно. Тобто ви завжди зможете чітко розуміти, якого вони кольору, що у них за фактура, на якій відстані вони розташовані по відношенню до вас.


В яких умовах допомагає поляризація?


Фірмові окуляри з поляризацією Polaroid - незамінний аксесуар, який рекомендується використовувати щодня. З огляду на те, що рівень ультрафіолетового випромінювання щороку зростає, купити поляризаційні окуляри Полароїд - розумне рішення. Таким чином, ви не тільки забезпечите собі комфорт в сонячний день, але і захиститеся від можливих наслідків впливу УФ променів у вигляді опіку сітківки, помутніння рогівки, катаракти та інших захворювань. Є особливі випадки, де поляризаційні окуляри Polaroid потрібні як повітря.


Водіння днем


Для водіння вранці або вдень рекомендується вибирати окуляри з лінзами коричневих і червоних відтінків, рідше - синіх, фіолетових, сірих. Переважно моделі обтічної форми з лінзами, які перекривають максимум видимої частини. Від масивної оправи краще відмовитися.


Водіння вночі


Кому необхідно по роботі «мотатися» по нічному шосе, а також тим, хто не уявляє своє життя без романтики поїздок в сутінках, слід купити поляризаційні окуляри Polaroid з лінзами жовтого кольору.


Риболовля та полювання


Для активного відпочинку, наприклад, рибного лову або полювання, підійдуть окуляри з поляризацією Polaroid з лінзами сірого, мідного або коричневого кольору. Також не будуть зайвими «дзеркалки» і окуляри з чорними лінзами для дуже сонячних днів. А ще добре було б замовити Полароїд недорого бурштинового або рожевого кольору.


Види поляризації від Полароїд


Ступеня поляризації розглянемо на прикладі лінз для риболовлі, проте більшість з них можуть використовуватися і для водіння, а також повсякденного носіння.

Колір лінзи

Ступінь поляризації

Сірий

~ 99%

Мідний

~ 99%

Коричневий 

~ 99%

Бурштиновий

~ 95%

Рожевий

~ 50%Простий фірмовий тест перевірки окулярів по картинці


Перед тим, як поляризаційні окуляри Polaroid купити, рекомендується перевірити обрану модель на справжність і наявність поляризаційних властивостей. У сертифікованих точках продажу вам повинні запропонувати не тільки приміряти окуляри, але і подивитися в них на картинку-тестер. Зображення повинно стати чітким, що свідчить про сильну поляризацію лінз. Більш ранні колекції також комплектувалися такою ось картинкою для тестування будинку.


Тест перевірки поляризації за допомогою РК монітора


Перевірити поляризаційні окуляри Polaroid можна і за допомогою рідкокристалічного екрана телефону, комп'ютера або телевізора. Подивіться на екран, поверніть лінзи на 90 °. Якщо текст так само чітко видно, як і до обертання, то фільтр поляризації відсутній. У певному положенні зображення повинно затемнюватися. Ні? Швидше за все, ви придбали окуляри з дуже низьким ступенем поляризації. Серед останніх колекцій 2019-2021 рр. багато таких екземплярів. Це окуляри з нестандартними світлими лінзами і яскравим дизайном оправи.

Якщо вам потрібна висока ступінь поляризації, рекомендуємо почитати відгуки про поляризаційні окуляри Polaroid і замовляти їх виключно в офіційних магазинах компанії.


Де купити поляризаційні окуляри Полароїд в Україні?


На сайті pldeyewear.com.ua ви можете замовити оригінальні окуляри Polaroid з минулих колекцій, а також найостанніші новинки. На всі вироби надається сертифікат відповідності та гарантія якості на 6 місяців з дня покупки. Кожному клієнту - консультація і допомога у виборі моделей. Працює доставка по Україні. Також є можливість повернення / обміну товару протягом 30 днів з моменту покупки.Можливо вам будуть цікаві
Зв'язатися

У вас виникли питання? Потрібна консультація? Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватись сайтом