logo.png
Colection image

Окуляри Полароїд для водіїв

Як би парадоксально не звучало, саме сонце - основний фактор ризику під час управління автомобілем. І не тільки прямі сонячні промені, але і відблиск від інших предметів несуть загрозу. Найчастіше відблиски стають фатальним початком страшної трагедії, в кращому випадку - банального ДТП без жертв.


Більшість водіїв не можуть пояснити подію. Знизуючи плечима, кожен з них говорить приблизно наступне: «Я нічого не бачив, тому і проїхав червоний сигнал світлофора / не зміг розрахувати правильну швидкість зустрічного авто і не встиг завершити обгін / тому не пригальмував на пішохідному переході т.д.» Всі ці історії - схожі, оскільки причиною неуважності було осліплення яскравим сонячним світлом, відблиском.


Одним з перших про проблему заважаючих віддзеркалень задумався засновник компанії Polaroid Eyewear Едвін Герберт Ленд. Так в 50-х рр. XX століття з'явилася колекція Cool Ray. Це були перші сонцезахисні окуляри для водіїв Полароїд. Сьогодні цю категорію оптики тріумфально очолює серія Polaroid Premium Man з лінзою класу «Преміум» UltraSight XIV товщиною 1 мм, яка спеціально розроблена для автолюбителів. Такі окуляри Полароїд для водіїв - це 14 захисних шарів, які гарантують захист від УФ, максимально ефективні поляризаційні і противідблискуючі властивості.


Перш ніж купити окуляри для водія Полароїд, рекомендуємо вивчити якомога більше інформації про цю лінійку. Адже лінзи відрізняються за кольором, ступенем затемнення, конфігурації оправи, положенню дужок щодо очей, дизайн-рішенням. Відштовхуючись від цих критеріїв, ви зможете вибрати окуляри Полароїд для водія, які забезпечать комфортне та безпечне водіння.


Що повинні забезпечувати окуляри для водія?


Навіть опущений автомобільний козирок не гарантує 100% захисту від підступних сонячних променів. А що робити, якщо сонце знаходиться дуже низько, або світло відбивається від мокрої дороги, снігу? У цій ситуації окуляри Полароїд для водіїв - як не можна до речі. Вони забезпечують:

 максимально високу гостроту зору і широкий огляд;

 комфортне керування автомобілем в будь-який час доби і при різній погоді;

 травмобезпечність за рахунок органічних матеріалів, використовуваних для виробництва автолінз.


Вважається, що найбільш безпечні в аварійних ситуаціях - лінзи з пластмас типу трайвекса, полікарбонату або CR-39. Тому в більшості розвинених країн лінзи з мінеральної сировини (скляні) стали незатребуваними. Компанія Polaroid випускає сонцезахисні окуляри для водіїв Полароїд з полікарбонату і легкого, міцного пластику.


Підбираючи оптику для водіння, приділіть увагу і конфігурації оправи. В ідеалі - тонкі дужки, розташовані вище рівня очей. В іншому випадку вони будуть перекривати периферійний зір. Що стосується безпосередньо самої оправи, вона повинна бути теж тонкою. Добре себе зарекомендували моделі без оправи.


Що пропонує Полароїд?


Кожна модель сонцезахисних окулярів компанії Polaroid - це лінзи UltraSight, виготовлені за інноваційною технологією Thermofusion. Оригінальні окуляри Полароїд для водіїв мають 9 функціональних шарів, які, доповнюючи один одного, формують максимально можливу протекцію очей. За основу взято фільтр поляризації, який знаходиться в центральній частині. Шари, що поглинають УФ випромінювання, розташовуються з боків. Після них - шари з амортизацією і удароміцними властивостями. Вони - легкі і гнучкі - інтегровані з обох сторін поглинаючих шарів. На завершення - шари із захистом від подряпин і відколів.


Купити окуляри для водія Полароїд, значить стати власником якісної оптики, яка гарантує:

 чітке і контрастне зображення;

 точну передачу кольорів і відтінків;

 захист від відблисків і УФ променів до 400 нм;

 зниження втоми і роздратування очей;

 стійкість до механічних пошкоджень.


Вибираючи окуляри Полароїд для водіїв, важливо враховувати колір лінз. З огляду на те, що водіння автомобіля - специфічне заняття, що вимагає концентрації і уважності, краще використовувати оптику з жовтими, мідними або темно-сірими лінзами. Їх середня світлопропускна здатність дорівнює 16%. Тут високий антибліковий ефект, що дозволяє максимально зосередитися на водінні. Також можна купити окуляри Полароїд для водіїв з ефектом градієнту. Як запевняють самі автолюбителі, водіння в таких окулярах - насолода.


Найбільш популярні моделі для чоловіків водіїв

1. X8401 REH57S7 (Mask);

2. PLD 7015 / S OIT64EX (Sport);

3. PLD 6099 / S 80756M9 (Wayfarer);

4. PLD 6070 / S / X J5G56SP (Aviator);

5. PLD 6066 / S 79D51M9 (Round).


Найбільш популярні окуляри для жінок-автомобілісток

1. PLD 6065 / F / S 80754M9 (Round);

2. PLD 6044 / S 08652SP (Wayfarer);

3. PLD 6022 / S VK6LB (Mask);

4. PLD 6009 / S M UJO50JY (Wayfarer);

5. PLD 4072 / S 8CQ55Z7 (Oversized).


Вимоги, що пред'являються до оправи


Крім поляризаційних і антивідблискуючих властивостей, важливо і те, як окуляри для водіння сидять на обличчі, як вони прилягають, який огляд забезпечують. За це відповідає оправа. Аксесуар не повинен створювати тиск або будь-який інший дискомфорт. Тому при виборі моделі враховуються особливості зовнішності і форма обличчя.


Оправа повинна забезпечувати максимально можливе охоплення, щоб водій міг безперешкодно користуватися дзеркалами і бічного, і заднього виду. З цієї причини більшість автолюбителів вважають за краще окуляри Полароїд для водіїв з вузькою оправою і такими ж завушниками. Пам'ятайте, маленькі світлові прорізи в тій чи іншій моделі - це значне звуження поля зору в скроневій частині і підвищений ризик на дорозі. Також важливо, щоб в нормальному положенні голови, коли погляд водія спрямований горизонтально вперед, була видна вся приладова панель.


Здавлювання в області носа і вух або необхідність весь час поправляти раз у раз з'їжджаючи окуляри значно відволікають водія. Тому посадка повинна бути правильною: акцент - на моделі з носовими упорами і наконечниками завушників з каучуку або силікону.


Де купити окуляри для водія Полароїд в Києві і Україні?


Наша компанія - офіційний дистриб'ютор Polaroid в Україні. Ми продаємо сертифікований товар з гарантією якості 6 місяців. Щоб купити окуляри для водія Полароїд, залиште запит на нашому сайті. Замовлення буде доставлене 1-3 днів ТК або кур'єром. Тільки у нас окуляри Полароїд для водіїв - за ціною заводу з можливістю повернення / обміну до 30 днів. Чекаємо заявок!

Можливо вам будуть цікаві
Зв'язатися

У вас виникли питання? Потрібна консультація? Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжемося з вами

Ми використовуємо cookie, щоб вам було зручніше користуватись сайтом